Nowy oddział IVECO TIRMET w Gręzowie pod Siedlcami

Strona główna / Aktualności / Nowy oddział IVECO TIRMET w Gręzowie pod Siedlcami
Nowy oddział IVECO TIRMET w Gręzowie pod Siedlcami

01 września 2023 roku oficjalnie wystartował nasz drugi oddział IVECO TIRMET w Gręzowie pod Siedlcami.

W nowoczesnej, opartej na proekologicznych rozwiązaniach placówce oferujemy Wam sprzedaż nowych modeli IVECO, reprezentujących rodziny pojazdów lekkiej i średniej ładowności. Świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich rodzajów pojazdów marki IVECO.

Budynek serwisu wraz z częścią magazynową dysponuje powierzchnią 1500 m2 i mieści 10 stanowisk naprawczych, do których dostęp zapewnia 5 bram przejazdowych. Dodatkowe, 11 stanowisko, ma formę ścieżki diagnostycznej i dysponuje oddzielnym kanałem rewizyjnym. Przestronna część biurowa oferuje ponad 1000 m2, na których oprócz pomieszczeń administracyjnych przygotowano także Biuro Obsługi Klienta oraz Strefę Klienta, w której w komfortowych warunkach można spędzić czas konieczny na wykonanie zleconych usług i odbiór pojazdu. Klienci placówki w Gręzowie mają do dyspozycji także wygodny parking zarówno dla pojazdów ciężarowych, jak i aut osobowych.

Realizując budowę naszego nowego oddziału postawiliśmy na ekologię. Obiekt ogrzewany jest przy pomocy paneli fotowoltaicznych o mocy 50 k oraz zespołu trzech pomp ciepła o łącznej mocy 115 kW. Za podgrzewanie wody odpowiedzialnych jest sześć kolektorów słonecznych. Dzięki instalacji nawiewno-wyciągowej, za pomocą rekuperacji odzyskujemy ciepło, którego utratę ograniczyliśmy maksymalnie, stosując nowoczesne i skuteczne materiały izolacyjne. Rozbudowane świetliki dachowe oraz częściowo przeszklone bramy wjazdowe minimalizują zużycie energii elektrycznej potrzebnej do oświetlenia przestrzeni hali serwisowej. W całym budynku zamontowane jest energooszczędne, oparte na technologii LED oświetlenie.

W nowym oddziale o pełne wsparcie w rozwijaniu i prowadzeniu Waszych biznesów dba wykwalifikowana kadra techniczna obsługująca serwis i magazyn części, a także zespół handlowców zajmujący się doradztwem oraz sprzedażą nowych pojazdów, zgodnie z posiadaną autoryzacją.

Zapraszamy.

Dane kontaktowe oraz godziny otwarcia znajdziesz tutaj:

https://tirmet.iveco.pl/kontakt

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
602 348 294
formularz kontaktowy