Autoholowanie zasługuje na Twój numer Speed Dial

Strona główna / Aktualności / Autoholowanie zasługuje na Twój numer Speed Dial
Autoholowanie zasługuje na Twój numer Speed Dial

TIRMET zapewni Ci :

 • holowanie i lawetowanie pojazdów:
  • osobowych do 3.5T
  • ciężarowych powyżej 3.5T
  • naczep
 • kompleksową obsługę powypadkową
 • parking
 • pomoc na drodze z usługą HDSu
 • mobilny serwis ciężarowy
 • usługi dodatkowe:
 • możliwość noclegu

 

                                                                                                     

 

Dlaczego ustalenie kontaktu z usługą holowania z wyprzedzeniem może być kluczowe dla Twojej spokojnej podróży?

Wielu z nas zna ten scenariusz: stoisz na poboczu drogi, otoczony przez niekończący się szum pojazdów, z których większość omija Cię szerokim łukiem. Twój samochód odmówił posłuszeństwa, a Ty zaczynasz odczuwać  beznadzieję sytuacji, nie wiedząc, co robić dalej. Dopiero teraz dociera do Ciebie, jak ważne jest mieć numer do usługi holowania już wcześniej.

Czas na wybór najlepszej opcji

Zazwyczaj, gdy dochodzi do sytuacji kryzysowej na drodze, nie mamy już czasu na przemyślenie naszych działań. Stajemy w obliczu stresu i presji, co sprawia, że podejmujemy pochopne decyzje. Wybierając wcześniej kontakt z do usługi holowania, mamy czas na spokojne zbadanie różnych opcji i wybór tej, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Możemy porównać ceny, oferowane usługi, opinie klientów i inne istotne czynniki, co pozwoli nam podjąć bardziej świadomą decyzję.

Unikanie niepotrzebnego stresu

Posiadanie numeru do usługi holowania z wyprzedzeniem to także sposób na uniknięcie niepotrzebnego stresu i niepewności podczas podróży. Wiesz, że w przypadku awarii czy wypadku, masz gotowy plan działania i osobę do kontaktu, która pomoże Ci szybko i sprawnie rozwiązać sytuację. To daje Ci pewność siebie i spokój umysłu, co jest bezcenne w trudnych momentach.

Bezpieczeństwo na drodze

Najważniejszym aspektem jest jednak Twoje bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo Twoich pasażerów. Mając zaplanowany kontakt do usługi holowania z wyprzedzeniem, masz pewność, że w przypadku awarii lub wypadku, szybko uzyskasz pomoc. To może być kluczowe, zwłaszcza gdy podróżujesz w niesprzyjających warunkach pogodowych, w odległych miejscach lub w godzinach nocnych.

Wybierając usługę holowniczą, kluczowe jest spojrzenie poza standardowe kryteria, takie jak koszty i dostępność.

Zerknij na mniej oczywiste aspekty, które czynią usługę holowania naprawdę wyjątkową i godną Twojego wyboru.

Gwarancja niezawodnego sprzętu- solidność i zaawansowanie technologiczne sprzętu, jakim dysponuje firma holująca, odzwierciedla jej profesjonalizm. Taki sprzęt gwarantuje, że usługa zostanie wykonana skutecznie nawet, a zwłaszcza  w trudnych warunkach, minimalizując ryzyko dla holowanego pojazdu.

Sposób komunikacji - Dobra usługa holownicza to taka, która oferuje jasną i szybką komunikację. Sprawdź, czy firma jest łatwo dostępna przez telefon, email czy media społecznościowe.

Transparentność cenowa - Szukaj firm, które jasno określają koszty usług bez ukrytych opłat. To ważne dla budowania zaufania i unikania nieprzyjemnych niespodzianek.

Opinie i referencje - W erze internetu, recenzje innych klientów są cennym źródłem informacji. Szukaj usług z wysokimi ocenami i pozytywnymi komentarzami.

Wsparcie prawne: Niektóre usługi holownicze oferują pomoc w załatwianiu formalności prawnych po wypadku, co może być nieocenione w trudnych sytuacjach.

Dodatkowe usługi – Są  firmy oferujące więcej, niż tylko holowanie; np. naprawy na miejscu zdarzenia czy doradztwo techniczne. To może zaoszczędzić czas i pieniądze.

Opcje płatności - Firmy oferujące różnorodne opcje płatności, od gotówki po płatności elektroniczne, zapewniają większą wygodę dla swoich klientów.

Technologia śledzenia na żywo - Firmy wykorzystujące aplikacje mobilne do śledzenia położenia holownika w czasie rzeczywistym dają klientom poczucie kontroli i przewidywalności.

Bezpłatne przechowanie pojazdu- Firma oferująca tymczasowe, bezpłatne przechowanie pojazdu po holowaniu to wygoda dla Ciebie, dająca czas na spokojne zaplanowanie naprawy.

W gamie pojazdów IVECO możemy sięgnąc po  modele, które  genialnie sprawdzają się  się w zabudowach specjalistycznych, takich jak holowniki i lawety.

IVECO Trakker - prawdziwy mocarz roboczy w gamie pojazdów IVECO, zaprojektowany z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach. Jego wytrzymała konstrukcja, zaawansowane technologie, doskonałe właściwości terenowe oraz wszechstronność zostały opracowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo. Silna i solidna rama pojazdu, w połączeniu z wysokiej jakości komponentami, zapewnia wytrzymałość niezbędną do pracy w ekstremalnych warunkach.

IVECO Eurocargo - znany z wyjątkowej wszechstronności, co czyni go  idealnym wyborem do zabudowy jako holownik i laweta. Jego zalety obejmują wysoką efektywność paliwową, doskonałą manewrowość dzięki imponującemu promieniowi skrętu i komfortową kabinę zaprojektowaną z myślą o kierowcy. Ponadto, bezpieczeństwo jest na wysokim poziomie dzięki zaawansowanym systemom hamowania i stabilizacji. Eurocargo oferuje również szeroki zakres opcji kabiny, co pozwala na dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb użytkowników

 

Podsumowując, wybierając usługę holowniczą, warto kierować się nie tylko podstawowymi kryteriami, ale także zwracać uwagę na jakość sprzętu, obsługi, technologię i dodatkowe wartości, jakie firma oferuje. To wszystko składa się na to, co najlepsze w branży, gwarantując, że w momentach kryzysowych, kiedy naprawdę potrzebujesz pomocy, otrzymasz usługę na najwyższym poziomie.

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
602 348 294
formularz kontaktowy